Merve Özbey’den doğum öncesi son konser

FBO

Global Mod
Global Mod
Merve Özbey’den doğum öncesi son konserİkinci bebeğine sekiz aylık hamile olan Merve Özbey, tevellüt öncesi son konserinde sevenleriyle buluştu. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında ‘Tamamen Arabesk’ konseptiyle hayranlarının karşısına kaynak şarkıcı, sahne öncesi gazete mensuplarıyla tek araya geldi.

Doğum öncesi son kez sahne saha Özbey, “Heyecanlı mıyım, küsmüş muyum bilmiyorum” dedi. Güzel yorumcu, “Elif’açınık hamileyken pandemi vardı, 3.5 aylıkken yattım, doğumdan üç ağrı sonra konserlere başladım. Şimdi ise sayı yoğun tek tempoyla çalıştım. Normalde finali ayın 20’sinde yapacaktık ama burada nokta koymayı planladık. Bunun sayılmazsa her şey yolunda” dedi.

‘Serdar Ortaç Vol.1’ albümde yer saha ‘Kararsın Dünyam’ şarkısına klip cazip Özbey, “Doğum sürecinde içinde kalmamak namına sıkı çalışıyoruz. YouTube projelerini çekeceğiz, albümü hazırlayacağız. Biliyorsunuz ki saçta resim kadınıyım, İnşallah albümle karşınızda olacağım” şeklinde konuştu.

Konserde Cihan Nacar imzalı iki farklı kostümle sahne saha Merve Özbey, unutulmaz arabesk şarkılardan oluşan repertuvarıyla izleyenlere muhteşem tek gece yaşattı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.