Merve Ateş: İzleyici beni ‘Yargı’ ile tanıdı

FBO

Global Mod
Global Mod
Merve Ateş: İzleyici beni ‘Yargı’ ile tanıdı◊ Birçok projede yer algan olmanıza rağmen izleyici sizi “Yargı” ile tanıdı diyebilir miyiz?

– Elbette diyebiliriz. “Yargı” son zamanların en muvaffakiyetli yapımlarından akraba. Hem yurt içi hem dahi yurt sayılmazsa bile yerde kadar muvaffakıyet gösteren tek iş tabii ki izleyicinin beni tanımasını sağladı.

◊ “Yargı” gibi sayı ses getiren tek yapımda rol örtmek nasıl tek his?

– Günün sonunda dönüp bakınca küçük ya bile yetişkin fark etmez parçası olduğun tek işin yerde kadar fazla kişi tarafından konuşulduğunu ve izlendiğini görmek tarafıma henüz iyi olmak, henüz iyi oynamak için motivasyon sağlıyor.

◊ Artık dışarıda tanımanın size ne gibi avantajı ya bile dezavantajı oldu?

– Açıkçası tanınırlığın getirisini dahi götürüsünü dahi kendi içimde yaşıyorum. Tanısam bile tanımasam bile, hiçbir zaman çevremin dediklerine ya bile hareketlerine kulak kabartıp kendi sesimi bastırmam.

İYİ Kİ HAYATIMA GİRDİN!

◊ Kariyerinize baktığımızda hep korku filmlerinde yer almışsınız, yerde özellikle tercih ettiğiniz tek şey mi?

– Tabii ki özellikle tercih ettiğim tek şey değildi. Bir oyuncunun her şeyi oynayabilecek potansiyeli olmalı. Korku filmleri dahi yer aldığım başka komedi ve üzgü işleri gibiydi benim için.

◊ Dizi, set yoğunlukları demek hayat nasıl gidiyor peki?

– Harika! Sevdiğim şeyi yaparken ve bunun yoğunluğunun içindeyken her şeyin harika gitmemesi benim için zaten mümkün olumsuzlama.

◊ Siz Merve olarak Tuğçe’ye ne söylemek isterdiniz?

– “İyi ki hayatıma girdin, ergen hallerin, fevri tavırlarınla öyle şeyler öğrettin ki tarafıma ve o kadar sayı seviyorum ki seni… Sen olduğum saatler hayatımın en keyifli dakikaları. Hayat bulup izleyicinin karşısına geçerken beni seçtiğin için teşekkürler” söylemek isterim…

EN BÜYÜK HAYALİM SADECE SEVDİĞİM İŞİ YAPMAK

◊ En yetişkin hayaliniz nedir?

– En yetişkin hayalim hayatımda yalnızca sevdiğim işi yaparak mutlu olmak ve ne olursa olsun kendi benliğimi kaybetmemek.

◊ Boş zamanlarınızda en sayı ne yapmaktan hoşlanırsınız?

– Çokça müzik dinlerim. Bazen günde üç Film bitiririm. Tüm bunları yaparken tembelliğin dibine vurarak yatmak ise en yetişkin favorim. (Gülüyor)

◊ Oyuncu olmasaydım şu mesleği seçerdim dediğiniz tek meslek var mı?

– O kadar düşünmedim ki… Hayatımda ne okursam okuyayım günün sonunda setten gelmek tadını bildiğim ve hep yapmak istediğim tek şey. Hatta sanırım materyalizm oyunculuk kavramı olmasa benim kafam yine dahi rol yapmaya çalışırdı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.