“Maskeli Şarkıcı”: Kimse bu yıldızları beklemiyordu

humhum

Global Mod
Global Mod
“Maskeli Şarkıcı”
Bu yıldızları kimse beklemiyordu.

Moderatör Matthias Opdenhövel, 2019’daki prömiyerinden bu yana gösteriye liderlik ediyor.

© ProSieben / Benedikt Müller

Sekizinci sezon finali “The Masked Singer” 6 Mayıs’ta yayınlanacak. Açılışta birkaç yıldız büyük bir sürpriz yarattı.

6 Mayıs Cumartesi günü ProSieben, sekizinci sezon “The Masked Singer”ın finalini saat 20:15’ten itibaren canlı yayınlayacak. İzleyiciler ve tahmin ekibi, tahminlerinin doğru olup olmadığını öğrenir. Son yıllarda adaylar, ortaya çıktıklarında gerçek sürpriz anlar yaratmayı defalarca başardılar. Çünkü kimse onları beklemiyordu. Bazıları katılımlarını gizlemek ve herkesi yanıltmak için numaralara başvurdu.

Yedinci sezonda Jutta Speidel

2022 sonbaharında aktris, pop şarkıcısı Marianne Rosenberg’e (68) bir mantar olarak benzer tepkilere neden olmuştu: Jutta Speidel’in (69) sahnedeki mors olduğunu kimse tahmin etmemişti. Önde gelen puanlayıcılar Ruth Moschner (47), Carolin Kebekus (42) ve Eko Fresh (39) daha olgun bir aktris tahmin etmişti. Beatrice Richter (74), Iris Berben (72) ve Tina Ruland (56) isimlerini verdiler. Ama Speidel’i düşünmemişlerdi – bu onların hoşuna gitmişti. Sekizinci bitirdiğinde, “Herkesin yanlış yolda olması güzel. Bundan gerçekten keyif aldım” dedi.

Annemarie Carpendale beşinci sezonda

Moderatör Annemarie Carpendale (45), 2021 sonbaharında Teddy olarak altıncı sırada yer aldı ve şovun tarihine geçti: Muhtemelen katılımından dolayı en çok stresi yaşadı. Çünkü hemen ardından “red”i yönetti. elenen yıldızlarla sahnede röportajlar gerçekleştirdi. Bu yüzden kimse onun “Maskeli Şarkıcı”nın bir parçası olacağından şüphelenmedi. “Promipool” röportajında şunları söyledi: “ProSieben’de bunu yapabileceğimize bir şekilde inanan sadece iki kişi var! Bunun için teşekkürler, büyük bir maceraydı!”

Katılanlardan çok azı, Carpendale’in “kırmızı” nın önünde kostümü içinde sahnede dans ettiğini biliyordu. ılımlılık. “Kocam, benim makyajım/stilim – başka türlüsü mümkün olmazdı. Ve ‘red’de kilit bir kişi. diğerlerini uzak tutmak için de bilmesi gerekiyordu.” Daha sonra diğer tüm meslektaşlarını her zaman bahanelerle oyaladı. Sunucu, Instagram sayfasında altıncı sırasını kutladı: “Dört hafta boyunca size liderlik etmek çok eğlenceliydi.”

Dördüncü sezonda Thore Schölermann

Carpendale’in ProSieben meslektaşı Thore Schölermann (38), 2021 baharında olabildiğince geç ifşa olmak için bir dizi fikir de buldu. “Almanya’nın Sesi” sunucusu bir canavar olarak beşinci oldu ve bunu gizli tutması için herkesi kandırdı . Sosyal medya aracılığıyla aldatmayı yeni bir düzeye taşıdı. Üçüncü sezonun galibi Sarah Engels (30) bile canlı gösteri sırasında önceden hazırlanmış yemek pişirme Haberları yüklemişti. Thore Schölermann, diziyi izlerken evinden bir Instagram hikayesi paylaştı.

“Watson.de”ye şunları açıkladı: “İlk gönderi, ustaca filme aldığım gösterinin bir tekrarıydı ve ikinci kez performansımdan sonra eve geldiğimde gerçekten çok hızlı bir şekilde evdeydim. Bu arada Köln’de yaşıyorum. eve gitmek uzun sürmüyor. Ben de hemen yattım, gömleğimi çıkardım ve ardından ‘The Masked Singer’ı izlemeye devam ettim. İşe yaradı.” Çünkü Rea Garvey (49) onu oyuna getirdikten sonra katılımını gerçekten örtbas etmek istedi. “Bu, insanları daha da yanlış yola çekmek için beni teşvik etti.”

Üçüncü sezonda Sylvie Meis

“Maskeli Şarkıcı” için gizlilik çok önemlidir, çünkü hangi ünlünün kostüm giydiği açıklanmadan önce bilinmemesi gerekir elbette. Yoksa dizinin heyecanı kaçardı. Ancak 2020 sonbaharında alpaka olarak katıldığında moderatör ve girişimci Sylvie Meis (45) için en büyük zorluk buydu: “Bunu sır olarak saklamak çok zordu. Yalan söylemekten nefret ediyorum ama bunu kendime saklamam gerekiyordu. Kocam başından beri biliyordu ve tabii ki menajerim. Bunu herkesten sakladım” dedi. Bunun anlamı: Oğlu Damian’ın (16) bile bundan haberi yoktu!

Yerli Hollandalı kadın da bunun için Instagram’ı kandırdı. Bu yüzden, o sırada zaten stüdyoda olmasına rağmen bir fotoğraf için “Evde akşam yemeği” yazdı. Ancak bir detay onu yanılttı: Bülent Ceylan (47), Meis’i küçük ayakları yüzünden tahmin etti. Instagram sayfasındaki görünümünü hatırlamayı seven Hamburglu, “Danışma ekibi adımı söyledi, ancak pek ikna olmadılar. Sonunda, herkes için bir sürpriz oldu” dedi.

Caroline Beil ikinci sezonda

Caroline Beil (56) bir robot olarak 2020 baharında altıncı sıraya yükseldi. Ve gösteri sırasında adından bir kez bile söz edilmedi! Çok iyi opera seslendirmesi yaptığı için sunucu ve oyuncu kimsenin aklına gelmemişti. Instagram sayfasında, şaşırtıcı ifşasından sonra mutluydu: “Tahmin bitti! Artık bitti! Ben robotum !!!”

Yedinci sezon finali 2,29 milyon kişi tarafından izlendi.

Müzik programına ilgi yüksek olmaya devam ediyor. İki milyondan fazla izleyici düzenli olarak izliyor. 5 Kasım 2022’deki yedinci sezon finali 2,29 milyon kişi tarafından izlendi.

SpotOnNews

#Konular