Kylie Jenner: Makyaj milyarderi yüz ameliyatlarını yalanladı

humhum

Global Mod
Global Mod
Kylie jenner
Makyaj milyarderi yüz ameliyatını yalanladı

Ne gerçek, ne değil? Kylie Jenner plastik cerrahlardan yardım istemiyor.

© carrie-nelson/ImageCollect

Kylie Jenner, güzelliğine sadece “Filler” ile yardım ettiğini iddia ediyor. Yüz ameliyatı ise yapılmadığı söyleniyor.

Reality dizisi “The Kardashians”ın son bölümünde kozmetik milyarderi Kylie Jenner (25), yüzünde kapsamlı cerrahi değişiklikler geçirdiğini yalanladı. People dergisinin haberine göre genç yaşta “Kylie Cosmetics” markasıyla milyarlarca dolarlık bir servet biriktiren makyaj kralı Jenner, “tüm yüzünü” plastik cerrahi sanatına bıraktığı yönündeki söylentilere karşı böylece kendini savundu.

Aksine, üvey kız kardeşleri Kourtney (44) ve Khloé (39) ile karşılaştırıldığında, etkileyici ve girişimci, kendisini her zaman kabul ettiğini ve hiçbir şekilde bazen tasvir edildiği güvensiz kişi olmadığını vurguluyor. Sadece ara sıra sözde “dolgu” ile yüz tedavisi, dizideki 25 yaşındaki tarafından açıkça kabul edildi.

Kylie Jenner: “Kendimi her zaman sevdim.”

Sabun bölümünde Jenner “Ara sıra emin olmamak normaldir” diye vurguluyor. Kendine güven eksikliğinden muzdarip olduğu ve bu nedenle düzenli olarak estetik ameliyat geçirdiğine dair alenen tekrarlanan varsayımlar tamamen uygunsuzdur: “Hatırlayabildiğim kadarıyla, odadaki en kendine güvenen kız bendim. Kendimi her zaman olduğum gibi sevdim.”

Artık görünüşü ve tüm fotoğraflarını kapsamlı bir şekilde düzenleme zorunluluğu olduğu iddiasıyla ilgili diğer söylentileri ve spekülasyonları kabul etmek istemiyor. Her ikisi de başarılı moda girişimcileri olan üvey kız kardeşleri Khloé ve Kourtney ile Kylie yalnızca onay buluyor: Kourtney “dünyadaki yüksek güzellik standartlarını” eleştiriyor, Khloé kadınların her zaman yeni güzellik numaralarına başvurmak zorunda kalmasından “genel olarak toplumu” sorumlu tutuyor.

SpotOnNews

#Konular