Kardeş gösterisi: Kebekuş çocukken düşündü: Abim bana ait

humhum

Global Mod
Global Mod
kardeş gösterisi
Kebekus çocukken düşündü: Abim benim

Komedyen Carolin Kebekus ve erkek kardeşi David Kebekus televizyonda birlikte görünürler ve diğer kardeşlerle rekabet ederler. Fotoğraf

© Christian Charisius/dpa

Komedyenin dört yaşındaki erkek kardeşiyle yakın bir bağı var. İkisi birlikte bir podcast yapıyor. Ve yakında ProSieben’de bir TV programı da.

Komedyen Carolin Kebekus, küçük erkek kardeşiyle olan yakın bağını çocukken bir yanlış anlaşılmaya bağlıyor. Kölnlü yeni TV eğlence programı “Wir gegen die! Kebekus kardeşler gösterisi”nin açılışında “Doğduğunda dört yaşındaydım ve sanırım ailem onu bana sattı,” dedi. 29 Ağustos’tan itibaren ProSieben’de yayınlanacak.

Kebekuş şöyle devam ediyor: “Doğduğunda ‘Benim için’ diye düşündüm. Annemle babamın bir çocuğu daha olacak demediler, ‘Benim bir kardeşim daha olacak’ dediler, ikna oldum: “” Ailem benim için yaptı. Benim.”” 1980 doğumlu Carolin Kebekus ve 1984 doğumlu David Kebekus birlikte bir podcast yayınlıyor ve yeni televizyon programında rakiplere karşı bir takım olarak yarışıyorlar.

Dört Salı akşamı, Carolin ve David Kebekus önde gelen kardeşlere karşı yarışıyor: Oti ve Motsi Mabuse, Benni ve Dennis Wolter, Julia ve Johannes B. Kerner, Sandra ve Jessica Schwarz. İddiaya göre Jeannine Michaelsen, ProSieben’de yayınlanan “Almanya’nın ilk kardeş şovu”nun moderatörlüğünü yapıyor.

dpa

#Konular