Jungle Camp 2024: Heinz Hoenig hakkında bilmeniz gerekenler

humhum

Global Mod
Global Mod
Orman kampı 2024
Denizaltı onu dünyaca ünlü yaptı: Heinz Hoenig hakkında bilmeniz gerekenler

Heinz Hoenig 2024'te orman kampında şansını deniyor

©RTL

180'e yakın sinema ve televizyon filminde rol aldı ama Heinz Hoenig en büyük macerasını 2024'e sakladı: Orman kampına gidiyor. Başlamadan önce ağzını oldukça dolu dolduruyor.

RTL formatının yeni sezonu “Ben Bir Yıldızım – Çıkarın Beni Buradan!” 19 Ocak'ta başlıyor. Gösteri bir kez daha Avustralya'da gerçekleşecek. RTL az çok önde gelen on iki katılımcıyı oraya getirdi. yıldız onları birer birer tanıtıyor. Bugün: Heinz Hoenig.

Profil: Heinz Hoenig, aktör

Doğum: 24 Eylül 1951, Landsberg am Lech'te
İkamet yeri: Harz Dağları'ndaki Blankenburg
Medeni hal: ikinci kez evlendi, dört çocuk babası
Tarafından bilinir: “Das Boot” ve sayısız film ve dizi

En büyük başarı

Heinz Hoenig, bugüne kadarki en büyük zaferini kariyerinin erken bir aşamasında kutladı: Wolfang Petersen'in “Das Boot” şarkısında aniden radyo arkadaşı Hinrich olarak tanındı. Hit filmdeki diğer birçok oyuncunun aksine Hoenig, şöhreti gelecekteki kariyerinin temeli olarak kullandı. Oyuncu özellikle Dieter Wedel'in televizyon dizisinde parlamayı başardı. Yönetmenle beş kez çekim yaptı: “The Great Bellheim” (1993), “The Shadow Man” (1996, fotoğraf), “The King of St. Pauli” (1998), “The Semmeling Affair” (2002) ve ” Açgözlülük” (2010) hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından iyi karşılandı. Oyunculuk başarılarından dolayı birçok ödül aldı. 1996'da Bavyera Televizyon Ödülü'nü ve 1997'de Dieter Wedel ve Stefan Kurt'la birlikte Adolf Grimme Ödülü'nü aldı.

Neden orman kampına gidiyor?

Çoğu aday için RTL şovuna katılmanın nedeni paradır. Bu aynı zamanda Heinz Hoenig için de geçerli mi? Sonuçta 72 yaşındaki iki küçük çocuk babası. Öte yandan savaşçı, maceracı ruhuyla tanınır. “Beni oraya gönderin ve bundan ne elde edeceğinizi göreceksiniz!” Hoenig'e şimdiden tam gövdeli söz veriyor. Belki sadece yayın süresine ihtiyacı vardır.

Aktör
Tekneden orman kampına: Heinz Hoenig'in macera dolu yolculuğu

8 görsel

16 Aralık 2023

Diğer bilgiler

• Hoenig, gençliğinde çilingir olarak çıraklık yaptı ve gümüşçü olarak çalıştı.
  • Oyunculuğu 1970'lerin başında ABD'de öğrendi.
  • Eşi Annika kendisinden 33 yaş küçük

2024 orman kampına başka kim gidecek?

Bunlar “Ben Bir Ünlüyüm – Çıkarın Beni Buradan!” programının on iki katılımcısı:

• Anya Elsner (20), model
  • Leyla Lahouar (27), Lisans adayı
  • Kim Virginia (28), realite yıldızı
  • Cora Schumacher (47), model ve yarış pilotu
  • Lucy Diakovska (47), pop yıldızı
  • Sarah Kern (55), tasarımcı
  • Twenty4Tim (23), etkileyici ve şarkıcı
  • Fabio Knez (30), realite yıldızı
  • Mike Heiter (31), realite yıldızı
  • David Odonkor (39), emekli milli oyuncu
  • Felix von Jascheroff (41), GZSZ yıldızı
  • Heinz Hoenig (72), aktör