İnsanlar: Saldaña: O zamanlar “Yenilmezler” rolümü tam olarak anlamadım

humhum

Global Mod
Global Mod
İnsanlar
Saldaña: O zamanlar “Yenilmezler” rolümü tam olarak anlamadım

Zoe Saldana, “Yenilmezler” filmlerini yeniden çekmek ve daha da iyi hale getirmek istiyor. fotoğraf

© Jordan Strauss/Invision/AP/dpa

Zoe Saldaña, “Galaksinin Koruyucuları” ve “Yenilmezler” filmlerinde süper kahraman Gamora'yı canlandırıyor. Bugün bazı şeyleri yeniden kaydedip daha iyi hale getirmek istediğini söylüyor.

Kendi ifadesine göre ABD'li oyuncu Zoe Saldaña, Marvel süper kahramanı Gamora'nın hakkını vermek için “Avengers” filmlerini yeniden çekmek istiyor. 46 yaşındaki oyuncu Variety dergisine “Keşke geri dönüp Gamora'nın Avengers filmlerinde yaşadıklarını yeniden yaşayabilseydim” dedi. O zamanlar “mükemmel” film yapımcıları Joe ve Anthony Russo'nun fikrini muhtemelen “tam olarak anlamadığını” açıkladı.

Saldaña, üç “Guardians of the Galaxy” filminin yanı sıra “Avengers: Infinity War” (2018) ve “Avengers: Endgame” (2019) filmlerinde Marvel'ın kötü adamı Thanos'un üvey çocuğu olan süper kahraman Gamora'yı canlandırıyor. Saldaña, Gamora'nın babasıyla olan zor ilişkisini “daha fazla çabayla” yeniden filme almayı çok istediğini söyledi. “Barışma, iyileşme, onarma veya bu kişiden ayrılma fırsatına sahip olsa, o zamanlar bunun biraz daha farkında olsaydım bu harika bir fırsat olurdu.”

Saldaña son olarak müzikal suç komedisi “Emilia Pérez”de rol aldı ve diğerlerinin yanı sıra Cannes Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.

dpa

#Konular