Hilal Cebeci kanser mi? Hilal Cebeci ne kanseri? Sosyal medyadan kötü haberi paylaştı

FBO

Global Mod
Global Mod
Hilal Cebeci kanser mi? Hilal Cebeci ne kanseri? Sosyal medyadan kötü haberi paylaştı05.08.2022 17:24 Son Güncelleme: 05.08.2022 17:26

Şarkıları ve sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminin üst sıralarında yer saha isimlerden akraba olan Hilal Cebeci yerde kez kötü tek haberi takipçileriyle paylaştı. Cebeci paylaşımında göğsünde tek kitle tespit edildiğini ifade etti.

HİLAL CEBECİ KANSER Mİ, NE KANSERİ?

Şarkıcı paylaşımında “Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi, korkmayın saçta sayı iyiyim, sürekli paylaşım istiyorsun ama biraz yoğunum, sayı başında yakaladık, operatörün olacağım, geçip gidecek, üzülmeyin.

Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı tek ömür sürmeniz sağlansın, hepinizi sayı seviyorum. Her şey süper, tam müziğe geri döneyim demek artık, ama olsun, saçta yine size güzel tek şarkı hediye edeceğim.

Sizler dahi benim gibi sistemli kontrol yaptırmalısınız. Üzüleceğinizi biliyorum, paylaşmayacaktım fakat, doktorum benim gibi sayı kişiye seslenebilen kişilerin farkındalık sağlamasını önerdi.” İfadelerini kullandı.

Kısa tek süre sonra paylaşımını kaldıran Cebeci, “eşim sayı kızdı paylaşımımı kaldırdım, arkadaşlar saçta sayı iyiyim. Ameliyattan sonra her şeyi ayrıntılı anlatırım, sizi dahi aydınlatırım, hiçbir şey yok, her şey yolunda” dedi.

Hilal Cebeci’nin son hali şaşırttı

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.