Gazeteci Kübra Doğru Ünlü, üçüncü kitabı Sandık ile TÜYAP’ta okuyucusuyla buluşacak

feateous

New member
Gazeteci Kübra Doğru Ünlü, üçüncü kitabı Sandık ile TÜYAP’ta okuyucusuyla buluşacak01.12.2022 11:12 Son Güncelleme: 01.12.2022 11:16

Pandemi sürecinden ve iki yıl aradan sonra yayınevlerinin katılımının henüz yüksek olması beklenirken yerde yıl stant ücretlerine yapılan zamların katılımın beklenilen oranını düşürdüğü aktarılanlar arasında. Diğer taraftan yerde yıl fuara yeni açık yayınevlerinin yoğun katılımı ise katılımı ise fuar düzenleyicilerinin yüzünü güldüren haberler arasında. Fuarın yerde yıl onur konuğu ise yazar Nazlı Eray.

Gazeteci Kübra Doğru ÜNLÜ dahi Mayıs 2022’dahi çıkardığı ilk romanı, üçüncü kitabı SANDIK ile TÜYAP’bile okuyucusuyla buluşacak.

Haziran 2022’takt yerde yana katıldığı tüm kitap fuarlarında okuyucunun ilgisinin “Sandık”a yoğun olduğunu tamlayan yazar ilk romanın satış grafiğininse sayı iyi olduğunu belirtti.

“Sekiz yıl sonra İstanbul Kitap Fuarında yeninden tek romanla katılıyor olmanın heyecanını yaşadığını yaşıyorum. Yaşanmış gerçek hikayeler silsilesiyle kurgusunu ördüğüm romanım “Sadık”ın beğeniyle karşılık bulması ziyadesiyle memnun alkar. Diğer taraftan yayınevim Mavi Nefes Yayınevi’nin desteğini her sürekli yanımda hissetmek ayrıca sevincim. Yayınevi bünyemizde var olan sayı kıymetli yazar dostlarımla tüm fuar süresince konuklarımızı bekliyor olacağız. Çokça söyleşmek, aşırı sarışmak, hikayelerimizi dillendirmek üzere hepsini bekliyoruz. Ben iki hafta süresince Cumartesi – Pazar günleri orada olacağım.

3 – 4 – 10 – 11 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri 14 :00 ile 16:00 arasında imza günlerim var. Göçlerle çoğalmış, sayı etnik kimlikle tanışmış, 1970’lerin o güzelim mahallesinde yaşamış “Cennet Mahallelileri” ayrıca bekliyorum. Bana göre yazarların “düğünü” imza günleri ve söyleşileridir. Mahallemin güzel insanları biliyorum ki beni burada bile yalnız bırakmayacak. Çünkü “Sandık” İstanbul’un en güzel mahallelerinden akraba olan Cennet Mahallesinin yansımasıdır.

SANDIK Hakkında;

www.cnnturk.com/video/kultur-sanat/kitap/sandiktan-cikan-ve-hafizalara-kazinan-yasamlar-mahalle-tek-insan-galerisidir

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.