Elena Miras'ın “PBB” alıntısına göre: Bu iki bölge sakini titriyor olmalı

humhum

Global Mod
Global Mod
Elena Miras'ın “PBB” alıntısına dayanmaktadır
Bu iki sakin titriyor olmalı

Mimi Fiedler (ortada) “PBB” evinde kalma konusunda endişelenmek zorunda.

© Seven.One Eğlence Grubu GmbH

“PBB” konteynırındaki 12. günde, Elena Miras'ın ani ayrılışından sonra başka bir sürpriz daha vardı: Bir sonraki çıkış beklemek zorunda kalacak.

18 Ekim Cuma akşamı “Celebrity Big Brother”ın bir başka versiyonu programdaydı (22:30, Cumartesi 1'de ve Joyn'da canlı olarak). Elena Miras'ın (32) cuma sabahı sağlık nedenleriyle evden ayrılması ilk etapta tartışılmıştı. Sat.1 yayından önce şunları duyurdu: “Hemen konsültasyon odasında acil doktoru tarafından tedavi altına alındı ve durumu iyi. Ancak 'Büyük Birader'in özen yükümlülüğü onun konteynere dönmesine izin vermiyor.”

Daha sonra vatandaşlara dışarı çıkacakları bilgisi verildi. Mimi Fiedler (49) “Çok rahatladım. Ona geçmiş olsun” dedi ve ünlüler Miras'ın iyileşmesini alkışladı. Taşındıktan sonra Instagram ile iletişime geçtiği söyleniyor. Orada şöyle açıkladığı söyleniyor: “Hastaneden taburcu oldum. Ama yakında yeniden iyileşeceğim. Önce sağlık! Sizi çok seviyorum.”

Miras taşınmadan önce açık adaylığın konteynır üzerinde hâlâ etkisi vardı. Miras'ı aday gösteren meslektaşı Leyla Lahouar'a (28) Mimi Fiedler, “Kelimelerin seçimi beni kızdırdı” dedi: “Bu kadar kötü niyetli ve nefret dolu insanlarla hiçbir ilgim olmasını istemiyorum.” -“Bu nedir? Bu sana göre bir seviye değil,” diye öfkelendi Fiedler. “Birbirinizle konuşma şekliniz çok çirkin.” Lahouar, Fiedler tarafından bu kadar “şımartılmasına” şaşırmıştı. Partneri Mike Heiter (32) ve eski sevgilisi Miras ile yaşadığı zor durum 28 yaşındaki oyuncu için duygusal bir hal aldı.

“Biraz destek eksikliğim var. Onu tanıdığımdan beri hiç bu kadar üzülmemiştim, bu yüzden bazen bunu anlayamıyorum” dedi, ağlamaklı, hayal kırıklığına uğramış ve ilişki konusunda şüpheci bir tavırla. “Buraya giriyorsunuz ve bir daha aynı şekilde çıkıp çıkmayacağınızı bilmiyorsunuz. Korkarım buradan çıktığımızda her şey mahvolacak.” Mike Heiter ise kendi ifadesine göre “Elena'ya ateş etmek istemiyor. Kızımızla ilgili herhangi bir dana istemiyorum. Durumu değiştiremem. Ama Leyla benim bir numaram” öncelik.”

Karar halen bekleniyor

Elena Miras'ın taşınması artık ilişki dramasına sakinlik getirecek. Bir sorunun hala açıklığa kavuşturulması gerekiyordu: Konteyneri başka kim terk etmek zorunda? “Kaptan” Max Kruse (36), düello için başlangıçta Lahouar ve Alida Kurras'ı (47) seçti. Kurras fırlatma mücadelesinde galip gelmeyi başardı ve rakibi çıkış listesinde yer aldı. Bir dizi adaylık sonrasında realite TV oyuncusu Fiedler'in yanı sıra Jochen Horst (63) ve Sarah Wagner (28) de titredi.

Sonunda “Büyük Birader” kararı açık bıraktı. Mimi Fiedler ve Sarah Wagner'in 24 saat daha uzun süre nerede oldukları konusunda endişelenmeleri gerekiyor. İki ünlüye, “İzleyicilere konteynere ait olduğunuzu kanıtlamak için yarına kadar vaktiniz var” duyurusu yapıldı. “Kaderiniz yarın belirlenecek.” Belirsiz sonuç konusunda pek de hevesli olmayan Fiedler, bunun “tamamen aptalca” olduğunu söyledi. Rakibi de ayık bir tavırla, “Artık kendimize daha çok eziyet etmeliyiz” dedi.

SpotOnHaberler

#Konular