Düşes Meghan: Kraliyet ailesi tarafından “Takım Elbiseler”deki ceza yasaklandı

humhum

Global Mod
Global Mod
Düşes Meghan
Kraliyet ailesi tarafından ‘Takım Elbise’de ceza yasaklandı

Düşes Meghan “Takım Elbiseler”de.

© imago görselleri/Everett Koleksiyonu

Suits’in yaratıcısı Aaron Korsh, İngiliz kraliyet ailesinin dizinin senaryoları üzerinde etkisi olduğunu açıkladı.

Aaron Korsh (56), The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda, geliştirdiği ve hukuk dizisinin yıldızlarından biri olan “Suits” adlı televizyon dizisi hakkında konuştu. Düşes Meghan (42), 2011-2018 yılları arasında Rachel Zane rolünü üstlendi. Kasım 2017’de Prens Harry (38) ile nişanlanması vesilesiyle, yedinci sezonun (2018) bitiminden sonra “Suits”ten ayrılacağını açıklamıştı. Ancak o ayrılmadan önce bile kocasının ailesinin kamera önündeki çalışmasını etkilediği söyleniyor.

Kelime değişikliği korkusu

Korsh bu etkiyi şöyle açıklıyor: “Kraliyet ailesi birkaç konuda açıkça konuştu. Çok fazla değil ama yapmak isteyip de yapamadığımız birkaç şey vardı ve bu biraz sarsıcıydı.” Belirli bir diyalog hattını içeren belirli bir örneği hatırlıyor. “Eşimin ailesi hassas olabilecek bir konuyu tartışacakları zaman ‘Poppycock’ kelimesini kullanıyor. Diyelim ki kocanızın yapmak istemediğini bildiğiniz bir şeyi yapmak istediniz ama en azından bunu tartıştınız ve bunu sadece Bunu tartışırken bağlayıcı değil, ‘Bu Poppycock’ diyorsunuz.” [Unsinn, Quatsch, papperlapapp; Anm.d.Red.].

Rachel’ın bir sahnede kayınpederine selam vermek için “Ailem Poppycock derdi” demesi gerekiyordu. Korsh, “Kraliyet ailesi onun bunu söylemesini istemedi” diyor. “‘Poppycock’ kelimesini onun ağzına sokmak istemediler. Sanırım insanların bunu ‘horoz’ anlamına gelecek şekilde düzenlemesini istemediler. [Penis, Anm.d.Red.] diyor. Bu yüzden bunu ‘Saçmalık’ olarak değiştirmek zorunda kaldık ve bundan hoşlanmadım çünkü kayınvalideme ‘Poppycock’un programda yer alacağını söyledim.” Ancak aynı zamanda biraz sempati ve anlayış da hissetti, “çünkü ben birinin ona bunu yapmasını da istemedim”.

Korsh, Kraliyet Ailesi’nin senaryoları nasıl aldığını bilmiyor. “Sadece geri bildirim aldığım için onları okuduklarının farkındaydım, ancak geri bildirimi nasıl aldıklarını hatırlamıyorum.” Meghan ona geri bildirimde bulunmadı. “O sırada yönetmenlik yapan yapımcı ya da menajeri olabilirdi. Her kim olursa olsun, benim duyduğumdan daha fazlasını bana söylemek zorunda kalmaktan hoşlanmadılar.”

SpotOnHaberler

#Konular