Bir sonraki James Bond kim olacak?: Paul Mescal 007’nin en ateşli yarışmacısı

humhum

Global Mod
Global Mod
Bir sonraki James Bond kim olacak?
Paul Mescal 007’nin en ateşli adayı

Meslektaşlarına göre Paul Mescal mükemmel bir Bond olurdu.

© DFree/Shutterstock

Paul Mescal, meslektaşları arasında en ateşli Bond adayı olarak görülüyor ancak görünen o ki artık 007’nin iki versiyonuna ihtiyaç var.

Bir sonraki James Bond kim olacak? Soru sadece serinin hayranlarını değil aynı zamanda Hollywood’un kendisini de ilgilendiriyor. Ve “Fleabag” rahibi ve “Sherlock”un kötü adamı Andrew Scott’un (47) aklına bir fikir gelir: rol arkadaşı Paul Mescal (27).

Mescal ve Scott şu anda Andrew Haigh’in (50) “All of Us Strangers” dizisinde yan yana izlenebilir. Variety’ye göre Scott, birlikte filmlerinin gösteriminde “Muhtemelen harika bir James Bond olurdu” dedi. Sonra da şaka yaptı: “Ama onu önce ‘Gladyatör’de görmek istiyorum.”

Paul Mescal: Önce “Gladyatör” geliyor

Scott’ın bunun için çok daha fazla beklemesine gerek kalmayacak: 2020 yılında “Normal People” dizisiyle çıkışını kutlayan ve yakın zamanda “Aftersun” dizisindeki rolüyle Oscar’a aday gösterilen Mescal, şu sıralar ön planda. Malta’da “Gladyatör” için kamera. Görünüşe göre filme bir göz atmış olan Scott, “İnanılmaz olacak” diye heyecanlanıyor. “Çok heyecan verici. Dünyayı hayrete düşürecek bazı fotoğraflar gördüm.”

Ama Bond’a dönelim: Daniel Craig’in (55) 007’deki halefi, aktörün 2019’da artık bu rolü üstlenmeyeceğini açıklamasından bu yana film dünyasını meşgul ediyor. Yeni oyuncu kadrosuyla ilgili henüz resmi bir bilgi yok; yapımcılar bu oyuncunun kadın olma ihtimalini zaten dışladı.

Medya raporları: İki yeni James Bond mu?

Son söylentiler, bir sonraki Bond’daki rolden iki adamın bile mutlu olabileceğini söylüyor: “Mirror”a göre yeni filmde bir genç, bir de yaşlı Bond rol alacak. Buna göre Bond aynı filmde genç ve yaşlı versiyonuyla beyazperdede yer alacak. “Mirror”ın içindekiler de Mescal’a güveniyor ve genç rol için onun tartışıldığını yazıyor.

Son Craig Bond filminde rol alan oyuncu Ana de Armas (35), şimdiden Mescal lehine konuştu. Sözde seçilen kişi, 2020’de “The Sun” ile yapılan bir röportajda hâlâ çekingendi: “Bond’u oynar mıydım? Bilmiyorum. Eğer bana teklif gelirse bunu konuşuruz.”

Yeni Bond için pek çok hayran favorisi

Mescal ayrıca bir sonraki Bond için hayranların büyük favorisi olarak görülüyor ancak Tom Holland (27), Idris Elba (51) ve Henry Cavill (40) gibi yıldızlarla aynı çizgide. Yapımcılara göre bir süredir dedikoduların odağında olan bir isim daha var: Aaron Taylor-Johnson (33). Daily Mail’in Ocak ayında bildirdiğine göre, İngiliz’in 2022’nin sonunda yapımcı Barbara Broccoli (63) ile gizli bir oyuncu kadrosuna katıldığı ve ilk tercihi olduğu söyleniyor.

SpotOnHaberler

#Konular