Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu isimleri! Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu

FBO

Global Mod
Global Mod
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu isimleri! Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu

31.01.2023 21:49 Son Güncelleme: 31.01.2023 21:50

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş’ın yazdığı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları kim?

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları arasında; Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam) yer alıyor.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.