Amira ve Oliver Pocher “Kim Milyoner Olmak İster? – Ünlülere Özel”

humhum

Global Mod
Global Mod
Ünlülere Özel
Pochers yine bir çift olarak: “Kim Milyoner Olmak İster?” programına birlikte çıkıyorlar.

Amira ve Oliver Pocher “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında birlikte yarışıyor. – Ünlülere Özel”.

© Stefan Gregorowius / RTL

Amira ve Oliver Pocher, ayrı olmalarına rağmen “Kim Milyoner Olmak İster?”in ünlülere özel bölümünde birlikte yer alıyor. en. Gösteri, halka açık Güller Savaşı başlamadan önce kaydedildi. Beklentiler yüksek: Pocher yarışma programında zaten milyon doları kazandı.

Bu muhtemelen onların birlikte son televizyona çıkmaları olacak; en azından yakın gelecekte. Perşembe akşamı Amira ve Oliver Pocher “Kim Milyoner Olmak İster?” dergisinin ünlüler sayısında yer aldı. misafire. İkili, RTL bağış toplama maratonunun bir parçası olarak vakfa para toplamak amacıyla konsey başkanlıklarında yer alıyor. Pochers’ın yanı sıra şarkıcı Sasha, komedyen Torsten Sträter ve futbol efsanesi Reiner Calmund da katılıyor. Gösteri, Pocher’ların resmi olarak ayrıldığı ancak hâlâ dostane şartlarda olduğu Ekim ortasında kaydedildi.

Amira ve Oliver Pocher “Kim Milyoner Olmak İster?” programına konuk oluyor.

Amira Pocher programa aslında tek başına davet edildiğini ancak tek başına yarışmaya cesaret edemediğini açıkladı. Oliver Pocher bu yüzden geldi. Komedyenin beklentileri yüksek: Bu onun yarışma programına üçüncü katılımı. İki yıl önce 125,00 euro kazanıyordu. Hatta 2008’de bir milyon euro kazandı ve bunu başaran ilk ünlü oldu.

RTL bilgi yarışması programı

1500 bölüm “Kim Milyoner Olmak İster?”: Ünlü konuklar, şanslı milyonerler ve çok şanssız insanlar

Ancak kaydetme ve yayınlama arasında “Kim Milyoner Olmak İster?” ünlülerin özel programında çok şey yaşandı. Amira ve Oliver Pocher aynı programda birlikte – bu muhtemelen şimdiye kadar söz konusu bile olamazdı.

Oliver Pocher, ortak podcast’i “Die Pochers”ın sona erdiğini Instagram paylaşımıyla aniden duyurduğundan beri, yedi yıldır birlikte olan ve dört yıldır evli olan çift arasında yoğun bir atmosfer oluştu. Son zamanlarda yapılan birkaç röportajda, 45 yaşındaki adam karısına pek itibar etmedi. RTL “Exclusive” sunucusu Frauke Ludowig ile yaptığı röportajda şunları söyledi: “Amira canlandırıldığında olduğu gibi kalabilir. Bir kez yalan söylersen artık ona inanmazsın.” Ayrıca güven kaybından da bahsetti ve 31 yaşındaki oyuncunun “duygusal olgunluktan” yoksun olduğunu doğruladı.

Oliver Pocher'ın portresi

Amira Pocher’ın yeni bir podcast’i var

Amira Pocher ise açıklamalar konusunda uzun süre sessiz kaldı. Yakın zamanda kardeşi İbrahim Aly ile birlikte başlattığı “Liebes Leben” adlı podcast’inde olaylara bakış açısını anlattı. “Son iki hafta hayatımın en zor haftaları değil ama ilk üç haftasıydı. Gerçekten zordu. Bu iki haftadan sonra sadece dilimde birkaç ısırık yarası değil, aynı zamanda da Sırtıma birkaç bıçak saplandı, “Çok üzgün ve bitkindim. Fiziksel ve zihinsel olarak sınırlarıma ulaştım. Bu hoş değildi” dedi.

Amira Pocher ayrıca “Bunte” dergisine bir röportaj verdi ve bu röportajda diğer şeylerin yanı sıra Oliver Pocher’in kötü niyetli yorumlarına da yorum yaptı. “Bunu beklemeseydim saf olurdum. Geçmişte onu diğer eski sevgililerinden bahsederken görmüştüm.ortak kamuoyu önünde konuştu. Olli’nin elinde değil. Maalesef çok ileri gidiyor. Yol çok uzak. Ailemizi bundan bağışlamak isterdim ama Olli için bu mümkün değil” dedi.

Oliver ve Amira Pocher nasıl tanıştı? “Kim Milyoner Olmak İster?” izleyebilirsiniz. – Ünlülere Özel” 16 Kasım 2023 Perşembe 20.15’te RTL’de

Editörün notu: Stern, RTL Deutschland’ın bir parçasıdır.

tatlım

#Konular