Ünlü şarkıcının ailesi Hatay’da enkaz altında kaldı! Karsu’dan mesaj!

FBO

Global Mod
Global Mod
Ünlü şarkıcının ailesi Hatay’da enkaz altında kaldı! Karsu’dan mesaj!

10 ilde yıkıma sebebiyet veren 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki Kahramanmaraş’taki iki depremde bilanço her geçen saniye ağırlaşıyor. Deprem Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’bile yetişkin yıkıma sebep oldu. Arama kurtarma çalışmaları kesiksiz sürme ediyor.

Şarkıcı Karsu’nun Hatay’bile enkaz altında kalan halası, nenesi ve kuzenleri için yardım talebi dahi sosyal medyada uyanıklık çekti.

“YALVARIYORUZ”

Ünlü şarkıcı Karsu, Instagram’dan yaptığı paylaşımda enkaz altında kalan akrabaları için ağlayarak yardım istedi. Karsu, yardım çağrısında durduğu videoda “Ben dahi tek mesaj yollamak istiyorum herkese. Çok yazıyorsunuz. Halam yok, nenem, yok, kuzenlerim… Hatay’a sayı yardım gitmiyor. Onu bile duyuyorum ailemden. Burada yapacağımızı yapıyoruz. Hollanda’ya yalvarıyoruz yollayın niteleyerek. Allah herkesin yardımcısı olsun.” ifadelerini kullandı.

Karsu zaman yaptığı paylaşımla halasının vefat ettiğini duyurdu. Karsu paylaşımına, ”Nur içinde yat HALACIM” notunu düştü.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.