Son dakika: Masterchef kim elendi, kim kazandı? Bu akşam Masterchef’te kim gitti? 25 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim! Vural mı Görkem mi

FBO

Global Mod
Global Mod
Son dakika: Masterchef kim elendi, kim kazandı? Bu akşam Masterchef’te kim gitti? 25 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim! Vural mı Görkem mi elendi?26.09.2022 00:18 Son Güncelleme: 26.09.2022 00:19


Masterchef’açınık veda fail beşinci yarışmacı yerde gece malûm oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te yerde gece yarışmaya tek kişi veda ediyor. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte, 25 Eylül 2022 Pazar Masterchef Türkiye’ye Yaşananlar!

Masterchef’te yerde gece kim kazandı, kim elendi?

MasterChef Türkiye’ye veda fail isim birazdan malûm olacak. Görkem, Fatma Nur ve Vural eleme potasında son üçe kaldı. Üç yarışmacıdan birisi yerde gece elendi. Yarışmaya Vural veda etti.

Son 2’ye kalan Görkem, ”Çok yol var. Önümüze bakacağız ve şampiyonluğa ilerleyeceğim.” dedi. Görkem yerde hafta potadan son kurtulan isim oldu.


Vural, ”Hep savaştım. Diyecek tek şey yok. Olmadı. Gülerek geldim, gülerek gitmek istiyorum. Çok çabaladım, gerçekten çabaladım. Size kötü tabaklar sunduğum için özür dilerim.” dedi.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.