Hakan Ural’dan o iddialara yanıt

FBO

Global Mod
Global Mod
Hakan Ural’dan o iddialara yanıt01.12.2022 16:42 Son Güncelleme: 01.12.2022 16:43

Sibel Can ve Hakan Ural’ın oğulları Engincan Ural, tek süredir beraberce olduğu sevgilisi Merve Kaya ile 9 Ekim’dahi nikâh masasına oturdu. 1,5 aylık evli olan çiftin evliliklerinde sorun yaşadığı ve kadı kararı aldığı iddia edildi. Engin Can Ural konuyla ilgili olarak “Bu haberlere sadece gülüyorum” dedi.

‘BİR KİŞİNİN KÖTÜLÜĞÜ BİNLERCE İNSANI ETKİLİYOR’

Çıkan haberlere Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programında yanıt veren Hakan Ural ise şu açıklamayı yaptı: “Engincan beni aradı. O bile şuna üzüldü. ‘Ya saçta eşimle henüz 40-45 günlük evliyiz. Bir kadının iffetine yönelik yerde kadar fütursuz ve ucuz iddiayı nasıl yaparlar’ dedi. Çocuk inanamadı ‘yerde nasıl mümkün olur’ dedi. Benim oğlum ve gelinim çocukluktan festekiz birilerini tanıyorlar…

Şu kıza ‘eşini aldattı’ diyorsun. Hiç onur haysiyetin yok mu, utanman yok mu? Oğlum sav açıyor zaten. Sibel dahi yerde tarz haberlere üzülüyor. Aramadım henüz bile üzülmesin niteleyerek o bile tek paylaşım yapmış. Sonra eksiksiz gazeteler ‘Sibel Can’dan oğlu ile ilgili kaynak habere makale yaptı’ oldu. Bu sefer bilmeyenler dahi arıyor. Bir kişinin kötülüğü binlerce insanı etkiliyor. Bırakın çocuklarımızı saçta buradayım saldıracaksanız tarafıma saldırın.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.