Bestemsu Özdemir’den sevgilisine ‘evlilik teklifi’ mesajı!

FBO

Global Mod
Global Mod
Bestemsu Özdemir’den sevgilisine ‘evlilik teklifi’ mesajı!Ekim 2021’dahi Maslak’ta bağcıklı özel bie hastanede sakatat rahatsızlığı nedeniyle 11 gün süresince tedavi gören Bestemsu Özdemir, hastane bahçesinde tekerlekli sandalyede oturduğu sırada görüntülenmişti. Geçtiğimiz günlerde tıpkısı hastaneden çıkarken objektiflere yansıyan oyuncu, sevenlerini korkutmuştu.

Basın mensuplarının “Çok geçmiş olsun. Bir sorun yoktur umarız. ‘Hastalığınız mı tetikledi merak?’ niteleyerek düşünmüştük” demesi üzerine Özdemir, “Yok, Allah korusun. O zor süreç geride kaldı, gayet iyiyim. O hastalığımdan eser yok. Teyzem rahatsız, onu ziyarete geldim. Ailecek buradayız. Birkaç gün burada kalacak teyzem” demişti.

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun göz harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrılmıştı.

Modelliği bırakıp 2012’dahi oyunculuk kariyerine başlayan Bestemsu Özdemir, önceki gece Armutlu’bile tek mekan çıkışında görüntülendi. Muhabrilerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, sayısal platformlardaki sansürsüz sahneler hakkında konuştu: Bütün projeleri takip etme şansı buluyorum. İşimizin gereği neyse bizler onu yapıyoruz. Bana bile gelse saçta dahi kabul ederim ve yaparım.

Bestemsu Özdemir, yaklaşık tek yıl önce sevi yaşamaya başladığı Serkan Mehmet Durdu ile ilişkisi hakkında, “Her şey yolunda. Ben dahi evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne zaman gelicek? Buradan bile ona duyuralım” diye, kahkaha attı.

Bestemsu Özdemir-Serkan Mehmet Durdu çifti, geçtiğimiz nisan ayında Bebek’te gazete mensuplarının karşısına el ele çıkmıştı. Oyuncu, “İlişkimiz yaklaşık iki-üç ağrı önce başladı” ifadelerini kullanmıştı.

Daha önce verdiği tek röportajda “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” sözleri hatırlatılan Özdemir, “Sanırım yerde sefer aradığım trans buldum, şans yerde sefer tarafımdan yana gibi oldu” demişti.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.